Arabanın Torpidosuna Sokarım!!!!!

Arabanın Torpidosuna Sokarım!!!!!
Murat Özarı: - Eğer var ya bak sana Fikret Engin sana bişey söyliyim, bak bi dakka ya, bi dakka sana bişey söyliyim, o Teoman, sen şimdi burdasın ya, sen benim arkadaşımsın, Fikret Engin, ben senin için ölüme giderim. Fikret Engin: - Eyvallah, ben de giderim abi, tamam. Murat Özarı: - Sen benim kader arkadaşımsın. Teoman Bey, sana benim yanımda öyle vuracak var ya, O Teoman'ı var ya, arabanın torpidosuna sokarım!!!

19 Haziran 2011 Pazar

Daha çalışman lazım


Sürekli olarak Real Madrid'den Cristiano Ronaldo ile kıyaslanan Barcelona'nın süper yıldızı Lionel Messi, America's Sports Illustrated'in 'En Talihli 50' listesinde geçen sene kazandığı 30.5 milyon avro ile futbol kategorisinde zirveye oturdu.
Pek çoklarına göre dünyanın en iyi oyuncusu olarak kabul edilen Arjantinli oyuncu, 27.1 milyon avro kazanan Cristiano Ronaldo ve 23 milyon avro kazanan Wayne Rooney'nin önüne geçti.

www.goal.com

Eğer ki Ronaldo kendisine yıllık 20 milyon euro civarı bir para teklif eden City'nin şeyhlerine "he" derse Messi'yi geride bırakabilir. Onun haricinde Messi'yi sollama şansı tanımıyorum kendisine. Öyle Yıldırım Demirören'den İstanbul'a gelmek için aldığı 170bin euro'yla falan olacak iş değil.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder