Arabanın Torpidosuna Sokarım!!!!!

Arabanın Torpidosuna Sokarım!!!!!
Murat Özarı: - Eğer var ya bak sana Fikret Engin sana bişey söyliyim, bak bi dakka ya, bi dakka sana bişey söyliyim, o Teoman, sen şimdi burdasın ya, sen benim arkadaşımsın, Fikret Engin, ben senin için ölüme giderim. Fikret Engin: - Eyvallah, ben de giderim abi, tamam. Murat Özarı: - Sen benim kader arkadaşımsın. Teoman Bey, sana benim yanımda öyle vuracak var ya, O Teoman'ı var ya, arabanın torpidosuna sokarım!!!

29 Ekim 2010 Cuma

Ziraat Türkiye Kupası Kuraları

Dün oynanan gruplara yükselme maçlarının sonuçlanmasından sonra, bugün grup kuraları çekildi. Geçen sezonki kupayı finalde Fenerbahçe'yi 3-1 yenen Trabzonspor kazanmıştı.

a- Galatasaray, Gaziantepspor, Antalyaspor, Denizlispor, Beypazarıspor

b- Trabzonspor, Beşiktaş , Manisaspor, Gaziantep BŞB, Konya Şekerspor,

c- Fenerbahçe, Bucaspor, Ankaragücü, Gençlerbirliği, Yeni Malatyaspor

d- Bursaspor, İstanbul BŞB, Kasımpaşa, Karşıyaka, Kırıkhanspor  

Takımların dağılımına bakıldığında, grupları en rahat bitirebilecek takım, Fenerbahçe gibi görünüyor. Diğer 4 takımdan 3'ü süper ligden olmasına rağmen, hiçbiri Fenerbahçe'ye kafa tutabilecek güç ve formda değil. Galatasaray ise 2 dişli süper lig takımıyla eşleşti, zorlanabilirler. Beşiktaş'ın ligde üstüste yenildiği Trabzonspor ve Manisaspor'la aynı gruba düşmesi ilginç oldu. Daha fazla saçmasapan Hikmet Karaman demeci görmek istemiyorum ben şahsen bir Beşiktaş'lı olarak.Grup çok zor, fakat bir zahmet lider bitirsinler, bize de yazık. Bursaspor da 2 sezondur puanlar kaybettiği Büyükşehir Belediye ile aynı grupta. Diğer takımlar ise dişine göre. Zorlanmazlar diye düşünüyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder