Arabanın Torpidosuna Sokarım!!!!!

Arabanın Torpidosuna Sokarım!!!!!
Murat Özarı: - Eğer var ya bak sana Fikret Engin sana bişey söyliyim, bak bi dakka ya, bi dakka sana bişey söyliyim, o Teoman, sen şimdi burdasın ya, sen benim arkadaşımsın, Fikret Engin, ben senin için ölüme giderim. Fikret Engin: - Eyvallah, ben de giderim abi, tamam. Murat Özarı: - Sen benim kader arkadaşımsın. Teoman Bey, sana benim yanımda öyle vuracak var ya, O Teoman'ı var ya, arabanın torpidosuna sokarım!!!

22 Aralık 2010 Çarşamba

Altın Maymun


Bu herif kitleleri tek başına ırkçı yapar. Anladık Wilshere'ı tanımıyorsun, ama "karşılaştığımızda ona kim olduğumu hatırlatırım" falan nedir be?? Antipati bu herifin paçalarından akıyor, resmen kendine duyulan nefretle besleniyor. Bu kafa yapısıyla el üstünde tutulabileceği tek kulüp Manchester City olur bu denyonun. Daha yukarısını görecek kapasitede ve olgunlukta değil, olamayacak da.

Tutto Sport Gazetesi’nin, 21 yaşın altındaki en iyi oyuncuya verdiği "Altın Çocuk" ödülünün bu yılki sahibi, Manchester City forması giyen Mario Balotelli oldu. Sezon başından bu yana, sakatlıklar nedeniyle City'de fazla forma şansı bulamayan Balotelli, ödül töreni sonrası yine çok konuşulacak sözler sarfetti.
Yetenekli olduğu kadar; bir o kadar sorunlu bir oyuncu olarak tanınan Balotelli, 2. sırayı alan Arsenalli Jack Wilshere'ın adını bugüne kadar hiç duymadığını söyledi.
İngiliz futbolunun geleceğine damga vurması beklenen Wilshere hakkındaki açıklamaları bununla da sınırlı kalmayan Balotelli, "Wilshere'ın kim olduğunu gerçekten bilmiyorum. Arsenal ile bir daha karşılaştığımızda ona daha yakından bakarım. Belki bu sırada ona altın çocuk ödülünü kimin kazandığını da hatırlatma şansım olur" diye konuştu.

www.ntvspor.net

2 yorum:

  1. uheuehuehuee herıf kustah.sacımı boyle yapıcam.

    YanıtlaSil
  2. yap kardeşim.zaten kısa yeterince, yanlara makineyle bi gireriz tamam.

    YanıtlaSil