Arabanın Torpidosuna Sokarım!!!!!

Arabanın Torpidosuna Sokarım!!!!!
Murat Özarı: - Eğer var ya bak sana Fikret Engin sana bişey söyliyim, bak bi dakka ya, bi dakka sana bişey söyliyim, o Teoman, sen şimdi burdasın ya, sen benim arkadaşımsın, Fikret Engin, ben senin için ölüme giderim. Fikret Engin: - Eyvallah, ben de giderim abi, tamam. Murat Özarı: - Sen benim kader arkadaşımsın. Teoman Bey, sana benim yanımda öyle vuracak var ya, O Teoman'ı var ya, arabanın torpidosuna sokarım!!!

17 Ocak 2011 Pazartesi

Türk Telekom Arena Stadı...

Galatasaray Spor Kulübü, gecikmeli de olsa Aslantepe'sine kavuştu. Fakat geceye protesto damgasını vurdu. Son derece modern ve teknolojik açıdan üst düzey bir organizasyon ile açılışa damga vurmak isteyen Galatasaray'lı yetkililer, Başbakan'a yapılan protesto ile adeta şoke oldular. 
Galatasaray başkanı Adnan Polat basına, "bu protestoya dahil olan kişileri tespit ederek gerekli cezaları vereceğiz" gibi anlamsız ve çaresiz bir açıklama yaptı. Sana sorarlar Başkan; o stada gelen 40 bin kişi senin ve kurmaylarının dağıttığı davetiyeler ile gelmedi mi! Bilet satışı yapılmadı, seçkin insanlar geldi oraya. Politik konulara girmek istemiyorum ama Başbakan'a tepki göstermenin yeri yeni açılan bir futbol stadyumu olmamalıydı. Üstelik bu stad yapılarak, ezeli rakibin Fenerbahçe'ye karşı son yıllardaki eksikliğini kapatmak adına çok büyük bir adım atıldı. Bu projenin tamamlanmasında Başbakan'ın payı büyük. Bunu oraya gelen 40 bin kişinin bildiği gibi, tüm Türkiye'de biliyor. Buna "bindiğin dalı kesmek" denmez mi sizce? Sonuç olarak Galatasaray sıkıntılı bir sürece girdi. Ardarda gelen özürler ne kadar faydalı olacak, bunu önümüzdeki günlerde  göreceğiz. Başbakan'dan çok sert açıklamalar geldi, "imzalar henüz atılmadı" dedi. Galatasaray'ı başarı bazında uçurumun eşiğine getiren Adnan Polat ve yandaşlarının yerine Stadı yaptıran Başbakan'ı yuhalayan Galatasaray taraftarı trajikomik bir olaya imza atmıştır. Hemen hemen bütün kulüp taraftarlarının son yıllarda gözle görülür bir gelişim kaydetmesi, Galatasaray taraftarının ise yerinde sayması ve hatta geri gitmesinde bile Adnan Polat'ın payının büyük olduğunu düşünüyorum. Sonuç  olarak Türk Telekom Arena Stadının Galatasaray camiasına hayırlı olmasını diliyorum...  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder